Перейти до вмісту

Адміністративні дані в значенні Закону України "Про державну статистику", що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону розпорядником інформації

Набір містить адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Зокрема, дані про суб’єктів надання освітніх послуг (ресурси HealthCareOrganizations, Institutions).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Худевич Діана Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 5, 2021, 15:52 (EEST)
Створено Серпень 20, 2019, 14:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 6598555a-ee52-462c-9344-1a31ba2a1638
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).