Перейти до вмісту

Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях міської ради

Результати голосування депутатів на сессіях

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жаровська Аліна Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 29, 2020, 08:17 (EEST)
Створено Березень 2, 2020, 11:59 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 із змінами; Для інформування громадськості про результати діяльності
Ідентифікаційний номер набору даних 64b2e358-0836-4127-8d60-f3156b23d5ce
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).