Перейти до вмісту

Структура та штатна чисельність апарату виконавчого комітету Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади

організаційна структура та штатна чисельність апарату виконавчого комітету Лисянської селищної об’єднаної територіальної громади

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Карпенко Володимир Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 12, 2020, 12:11 (EEST)
Створено Травень 12, 2020, 12:10 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ “Деякі питання документування управлінської діяльності” від 17 січня 2018 р. № 55, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 635b8971-8ca0-47ad-8b61-508d0bdf2669
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).