Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації-управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міської ради

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні управління з питань охорони культурної спадщини.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Романькова Юлія Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 14, 2020, 10:14 (EET)
Створено Грудень 30, 2019, 13:07 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" , Постанова Кабінету Міністрів № 835 " Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 6357da22-4584-4a99-83d4-cea50579be60
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).