Перейти до вмісту

Дані про медичних працівників закладів охорони здоров'я

Набір містить дані про посади, освіту, кваліфікацію медичних працівників КП "Луцький центр первинної медичної допомоги №3"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Камець Людмила Євгенівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 9, 2020, 10:28 (EEST)
Створено Березень 13, 2020, 14:09 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ МОЗ України "Про формування автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників сфери управління МОЗ України" від 19.12.2006 № 842
Ідентифікаційний номер набору даних 614617d2-2d90-435a-a5e9-64128073ec84
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).