Дані (ліміти) споживання комунальних ресурсів закладами культури, підпорядкованими відділу культури Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бакаєва Катерина Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 11, 2021, 16:44 (EET)
Створено Березень 12, 2020, 15:55 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 5f0a07f6-3ed0-43b3-afe2-fc2480282358
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).