Перейти до вмісту

Перелік незадіяних земельних ділянок і майнових об’єктів (приміщень) комунальної форми власності, Тернопільської міської ради, які можуть бути передані в користування

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності (ідентифікаційні дані, розміщення, площа), що передані (будуть передані) в оренду чи інше право користування, включно з умовами договорів оренди (цільове призначення, термін, вартість).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кучер Валентина
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 16, 2019, 11:34 (EEST)
Створено Червень 26, 2019, 18:07 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835, п.1. ч.1 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI.Призначення: інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 5ec704ec-bc46-4f96-9ba4-2358eb493006
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).