Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради відповідно до організаційно-розпорядчого документа "Структура і штатна чисельність"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заяць Богдан Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 17, 2020, 08:04 (EET)
Створено Жовтень 17, 2019, 08:59 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" , Наказ Міністерства юстиції України "про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях" від 18.06.2015р. №1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 5eb7844b-f7e4-42a2-a49b-b613cd1a979b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).