Перейти до вмісту

Фінансова звітність КЗ "Покровська районна централізована бібліотечна система" за 2019 рік

Набір данних містить фінансову звітність КЗ "Покровська районна централізована бібліотечна система" за 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Костиря Тетяна Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 11, 2020, 16:16 (EET)
Створено Вересень 2, 2019, 13:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні, Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військовоцивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року №308 (із змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 5eada8f4-970c-4ef3-a5bb-e09403736484
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).