Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Департаментом

Набір містить дані про систему обліку та види інформації, яка зберігається Департаментом соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради, зокрема, програмне забезпечення, посадову особу або структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації, посилання на веб-ресурс, що дає доступ до системи тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Романюк Валерій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 26, 2019, 08:45 (EET)
Створено Жовтень 8, 2019, 15:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про місцеве самоврядування"
Ідентифікаційний номер набору даних 5d4a855f-bde6-43e6-a8eb-6ec06a379c04
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).