Форми звітності державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру в звітному періоді (річна звітність): фінансова звітність малого підприємства, баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до фінансової звітності. Проміжна (квартальна звітність): фінансова звітність малого підприємства, баланс, звіт про фінансові результати

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Лукашина Тетяна Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 20, 2021, 16:55 (EEST)
Створено Вересень 12, 2018, 10:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 №2939–VI
Ідентифікаційний номер набору даних 5c638273-2fdc-462d-9116-e964a8c0de52
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).