Перейти до вмісту

Фінансова звітність Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту

Набір містить баланси, звіти про фінансові результати, звіти про рух грошових коштів, звіти про власний капітал Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту (XML-документи)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Олександр Богун
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 27, 2020, 15:01 (EET)
Створено Травень 27, 2019, 12:15 (EEST)
Частота оновлення Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", затверджене наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2009 № 1541, Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. № 419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності»
Ідентифікаційний номер набору даних 5baa2f20-977b-412b-b1ab-8e3feae682c3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).