Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кравченко Ірина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 21, 2023, 10:58 (EET)
Створено Травень 30, 2019, 15:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ міністерства фінансів від 26.08.2014 №836 "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів"
Ідентифікаційний номер набору даних 5b0a34db-03bc-4cc4-8845-316b79698a9f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).