Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається управлінням соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації

система обліку, види інформації, яка зберігається в управлінні

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвиненко Тетяна Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 5, 2019, 09:33 (EET)
Створено Вересень 25, 2018, 11:10 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 5a6be44f-23e4-41e7-b64d-d779d714af01
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).