Перейти до вмісту

РЕЄСТР наборів відкритих даних КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ХАРКІВСЬКА МІСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКУ "КОМУНАР”, які підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

В реєстрі представлено перелік набору відкритих даних, які підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Каменєва Олеся Юріївна
Востаннє оновлено Лютий 20, 2019, 13:00 (EET)
Створено Вересень 10, 2018, 12:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами).
Ідентифікаційний номер набору даних 5a29168d-40cd-422d-9113-1604b4d81191
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).