Перейти до вмісту

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій вітчизняного та іноземного виробництва, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Жук Олександр Іванович
Востаннє оновлено Січень 29, 2019, 17:41 (EET)
Створено Серпень 14, 2018, 13:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Код ЄДРПОУ 39292197
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 № 1315 "Про затвердження Положення про державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій". Інформування суб"єктів господарювання про моделі РРО, які дозволені для використання в Україні при провденні готівкових розрахунків
Ідентифікаційний номер набору даних 597a537a-8eef-4ffd-89b6-568ac146bef3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).