Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради та підпорядкованих йому організацій

Набір містить два ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради, що є юридичними особами, OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лопатич Катерина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 11, 2019, 16:07 (EEST)
Створено Серпень 8, 2019, 14:58 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Ідентифікаційний номер набору даних 588b53f1-dfa4-4aff-a835-6cc14045bacb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).