Перейти до вмісту

Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності, розміщення тимчасових споруд

Набір містить планові та фактичні показники сплати за договорами оренди нерухомого майна комунальної власності відмінного від земельних ділянок у відділі освіти, дітей, молоді та спорту Варвинської селищної ради за період січень-серпень 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Яковенко Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 18, 2019, 12:18 (EEST)
Створено Вересень 18, 2019, 12:15 (EEST)
Частота оновлення Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.05.2015 р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 5887ea1a-15d6-4da1-b111-8e828e9c9f3c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).