Перейти до вмісту

План діяльності Антимонопольного комітету з підготовки проєктів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проєктів, цілей їх прийняття, строків підготовки проєктів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проєктів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення

Набір містить інформацію про план Антимонопольного комітету України на рік з розробки проектів регуляторних актів різних видів, мети їх розробки, строків підготовки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Журавель Олена Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 14, 2021, 23:01 (EEST)
Створено Серпень 22, 2018, 11:28 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Ст. 7 та 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
Ідентифікаційний номер набору даних 5837ee59-57f3-4191-8d70-44ddbf9ad10c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).