Перейти до вмісту

Інформація про нормативно-правові засади діяльності комунального закладу культури "Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім.К.С.Станіславського"

В табличній формі представлено перелік нормативно-правових актів, якими в своїй діяльності керується КЗК "ХСМТБ ім.К.С.Станіславського".

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Желєзова Олена Євгеніївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 3, 2020, 17:42 (EEST)
Створено Травень 3, 2020, 17:41 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 54e3eb3d-3b13-4a0b-ba79-adee74589af1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).