Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДПС в Івано-Франківській області

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДПС в Івано-Франківській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Марій Олег Богданович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 24, 2019, 17:13 (EET)
Створено Жовтень 28, 2019, 16:42 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації пункт 1 частини першої статті 15 Закону України „Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року № 2939-VI із змінами і доповненнями, Положення про Головне управління ДПС в Івано-Франківській області, затвердженого наказом ДПС від 12.07.2019 № 14 „Про затвердження положень про територіальні органи ДПС”; для забезпечення діяльності ГУ ДПС в Івано-Франківській області
Ідентифікаційний номер набору даних 530282f3-99b7-4e7a-8bcc-721ba98b6029
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).