Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Міністерства соціальної політики України

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Міністерства соціальної політики України.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Красуля Ігор Іванович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 17, 2020, 15:11 (EEST)
Створено Листопад 22, 2019, 12:16 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835, наказ Мінсоцполітики від 31.05.2019 № 850 «Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство соціальної політики»
Ідентифікаційний номер набору даних 51de93da-bd5e-4544-b5a6-a48eaf85d093
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).