Не оновлений

Довідник поштових адрес - база даних, яка містить інформацію щодо переліку вулиць та номерів будинків у всіх населених пунктах України з прив'язкою до адміністративно-територіального утворення України (область, район, населений пункт) та поштової індексації населених пунктів України із наступною деталізацією: - назва населеного пункту; - назва вулиці; - номер будинку; - поштовий індекс.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Блуділіна Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 18, 2019, 09:50 (EET)
Створено Вересень 10, 2018, 17:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації постанова КМУ №835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 518f680f-ca3c-4319-9fc3-971fc6170c8b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).