Перейти до вмісту

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

План діяльності Рівненської обласної ради з підготовки проектів регуляторних актів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Нілабович Юрій Михайлович; Тумилович Тетяна Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 20, 2020, 17:48 (EEST)
Створено Серпень 27, 2019, 16:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова Кабінету Міністрів України від 21/10/2015 №835 зі змінами “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних 5019df97-9b8f-47ff-a71b-ad18a775beb5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).