Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Буковинської митниці Держмитслужби запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду. Звіт про виконання плану роботи Буковинської митниці Держмитслужби. Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Савич Іван Богданович, Горбишина Альона Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 12, 2020, 15:31 (EET)
Створено Лютий 12, 2020, 15:29 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Для інформування громадськості про результати діяльності митниці
Ідентифікаційний номер набору даних 4fad21f9-ebe4-4f4b-bbc3-f156dfceef5e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).