Перейти до вмісту

Інформація, що міститься в Загальнодоступній інформаційній базі даних про ринок цінних паперів

Перелік інформації що міститься в Загальнодоступній інформаційній базі даних про ринок цінних паперів (www.stockmarket.gov.ua.)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Добровольський Вадим Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 11, 2020, 16:31 (EET)
Створено Лютий 18, 2019, 16:03 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Рішення НКЦПФР №1857 від 25.12.2012 «Про схвалення Концептуальних засад функціонування загальнодоступної інформаційної бази даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів"
Ідентифікаційний номер набору даних 4eb87004-5235-4717-b2a7-302d76e5f54e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).