Перейти до вмісту

Перелік діючих регуляторних актів Житомирської міської об'єднаної територіальної громади

Набір містить перелік діючих регуляторних актів Житомирської міської ради із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, а також інформації про базові, повторні та періодичні відстеження.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Деркач Віктор Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 3, 2020, 10:40 (EET)
Створено Вересень 11, 2018, 10:42 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів від 20.12.2017 №1100 "Про внесення змін до Положення про набори даних,які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 4d8acbae-ea0a-4e39-afe9-96d3d2c2b53b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).