Не оновлений

Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради Про внесення змін до графіка руху на автобусних маршрутах загального користування Славутської міської територіальної громади

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Колбасова Наталія Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 23, 2021, 10:27 (EET)
Створено Грудень 19, 2019, 16:20 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами).
Ідентифікаційний номер набору даних 4d595ab8-ebbe-4632-8cdc-a65e84d39b79
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).