Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Риба Володимир Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2020, 16:12 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 09:06 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Наказ Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації від 30.01.2017 № 18-ОД
Ідентифікаційний номер набору даних 4ce2e185-82d1-4510-a9fe-f462cf85cead
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).