Перейти до вмісту

План підготовки регуляторних актів Добропільської міської ради на 2019 рік

Набір містить план підготовки регуляторних актів включно із зазначенням назв проектів, видів регуляторних актів, цілей прийняття, строків підготовки, найменування відповідальних за розробку органів та підрозділів, тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник Наталя Василівна
Востаннє оновлено Січень 9, 2019, 13:32 (EET)
Створено Січень 4, 2019, 11:47 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору є рузультатом і характерезує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарсьої діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 4cb983d4-1bf1-4392-8e4f-ac4297fbd3bf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).