Перейти до вмісту

Актуальні списки власників/орендарів місцевих земельних ділянок

Набір містить дані про власників та орендарів земельних ділянок, що розміщені на території Делятинської селищної ради ОТГ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Руснак Марія Романівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 20, 2020, 10:12 (EEST)
Створено Лютий 3, 2020, 15:18 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21. 10. 2015 р. №835
Ідентифікаційний номер набору даних 4badac33-e140-4c48-b106-79506fad6351
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).