Перейти до вмісту

Фінансові звіти Служби у справах дітей та сім'ї

Фінансова звітність Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради )Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кравченко Ірина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 11, 2020, 15:30 (EET)
Створено Травень 30, 2019, 15:56 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ міністерства фінансів від 28.02.2017 №307 "Про затвердження Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі та Змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності"
Ідентифікаційний номер набору даних 4b81d1ba-ebfc-4c55-8612-a081a624f270
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).