Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Перелік НПА про засади регуляторної політики

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пуглик Олександр
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 13, 2019, 15:42 (EEST)
Створено Вересень 13, 2019, 15:41 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015 року, ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 4b77a296-4c3f-4a70-8a41-d9b5352fe965
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).