Не оновлений

Управління у своїй діяльності керується Конституцією та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України Бюджетним Кодексом України, наказами Міністерства Фінансів України, Департаменту фінансів Вінницької ОДА, розпорядженням міського голови, рішеннями сесії Козятинської міської ради та виконавчого комітету, а також цим Положенням.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Борисюк Ольга Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 17, 2019, 16:36 (EEST)
Створено Липень 17, 2019, 16:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 4a41c5b6-1e8f-4707-b66f-1863a00d79db
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).