Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління РВ

Річна фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління РВ ФДМУ по Полтавській обл. у складі: Баланс (Звіт про фінансовий стан), Звіт про фінансові результати підприємства (звіт про сукупний дохід) Державного підприємства "Виробниче об"єнання "Знамя", Приватного акціонерного товариства "Полтавасадвинмаркет", державного підприємства "Чутово", відкритого акціонерного товариства "Полтавський завод газорозрядних ламп"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Петренко Оксана Олександрівна
Востаннє оновлено Листопад 13, 2018, 15:29 (EET)
Створено Листопад 13, 2018, 15:19 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМ України № 835 від 21 жовтня 2015 року
Ідентифікаційний номер набору даних 494b4006-deec-47df-a82d-61514ca71acd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).