Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру КП "Науковий центр еколого-соціальних досліджень"

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника відповідно до організаційно-розпорядчого документа КП "Науковий центр еколого-соціальних досліджень"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Таран Оксана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 17, 2020, 16:52 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2019, 12:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 25 жовтня 2015 р. № 835 Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 475a02a0-2d51-4a30-bf58-20a243cff15c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).