Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить ресурси. Organizations — довідник підприємства КП "Науковий центр еколого-соціальних досліджень"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Таран Оксана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 12, 2020, 13:24 (EEST)
Створено Жовтень 23, 2018, 11:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 25 жовтня 2015 р. № 835 Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”
Ідентифікаційний номер набору даних 47334987-89f1-498e-8b5e-996b79a8e05d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).