Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації

Перелік інформації у формі відкритих даних, розпорядником якої є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кириленко Сергій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 21, 2019, 14:22 (EEST)
Створено Травень 21, 2019, 14:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Наказ Служби від 19.12.2018 № 139 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”
Ідентифікаційний номер набору даних 463ef434-b9de-4988-b9ee-b7bbf6accaef
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).