Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій КНП “ДЦПМСД № 5” ДМР та підпорядкованих йому організацій

Ресурс містить реєстраційні та контактні дані підприємств, установ (закладів), організацій КНП “ДЦПМСД № 5” ДМР. У тому числі код ЄДРПОУ, назву, опис, інформацію про повноваження, керівника, сторінки в соціальних медіа, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, дні й години прийому та інше. Кожним записом у таблиці є інформація про окреме підприємство, установу (заклад), організацію.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мамедова Нурлана Рауф Кизи
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 5, 2020, 16:42 (EET)
Створено Березень 5, 2020, 16:08 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”
Ідентифікаційний номер набору даних 45926e8d-668b-45ae-bf2d-9b2e3c76c5ad
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).