Не оновлений

Довідник структурних підрозділів виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області та підпорядкованих йому установ, підприємств та організацій

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Пужакова Юлія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 10, 2019, 16:48 (EEST)
Створено Вересень 10, 2019, 16:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”
Ідентифікаційний номер набору даних 4552e675-bdee-4d00-8826-4bf03aaf0d4d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).