Перейти до вмісту

Перелік регуляторних актів Бужанської сільської ради

Набір містить перелік діючих регуляторних актів із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, а також ініформації про базові, повторні та періодичні відстеження

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Косюк Тетяна Євгенівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 25, 2020, 16:36 (EEST)
Створено Червень 25, 2020, 16:26 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 44d72e78-690a-4fe1-85ef-cd5342006686
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).