Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Міського комунального закладу культури "Дніпровська дитяча школа класичного танцю"

Облік наборів данних та їх ресурсів задля дотримання МКЗК "Дніпровська дитяча школа класичного танцю" принципів оприлюднення відкритих даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Константиновська О.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 26, 2020, 18:23 (EET)
Створено Лютий 27, 2020, 11:52 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних” від 21.10.2015 р. № 835, нормативно-правові акти розпорядників на виконання Постанови КМУ від 21.10.2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 436fb84c-62e4-4b8b-9f3e-a4b143b29e0e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).