Перейти до вмісту

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які планується продавати на земельних торгах

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності по Чернігівській області, права на які планується продавати на земельних торгах

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Григоренко Марина Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 4, 2019, 16:16 (EEST)
Створено Грудень 7, 2018, 15:51 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до статей 122, 136 Земельного кодексу України
Ідентифікаційний номер набору даних 4367cffd-642b-4ce0-8a4a-645d496c8120
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).