Перейти до вмісту

Список архівних фондів Івано-Франківської області із інформацією репресивних органівза період 1917-1991 роки

Список архівних фондів архівних відділів Івано-Франківської області, в яких виявлено та встановлено фактичну наявність інформації репресивних органів за період 1917-1991 роки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Медвідь Юрій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 12:01 (EEST)
Створено Травень 5, 2020, 11:47 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закони України “Про доступ до публічної інформації”, "Про Національний архівний фонд та архівні установи", "Про інформацію"
Ідентифікаційний номер набору даних 42f2a0d0-5fc7-4d4d-b70f-a8551363a3fa
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).