Не оновлений

Інформація про: - кількість проведених перевірок, результати яких узгоджено, всього, у т.ч. планових та позапланових - суми донарахованих грошових зобов"язань, яка підлягає погашенню, всього, у т.ч. по плановим перевіркам, по позаплановим перевіркам Відомості про кількість проведених документальних перевірок громадян,самозайнятих осіб, юридичних осіб з питань ПДФО, війського збору та єдиного внеску, результати яких узгоджено, суми визначених за результатами перевірок грошових зобов"язань, які підлягають погашенню, відомості про результати перевірки фізичних осіб щодо дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи,основні показники контрольної роботи підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Шушко Олексій Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 1, 2019, 11:28 (EEST)
Створено Серпень 20, 2018, 20:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 39292197
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Ст.ст.77,78 Податкового кодексу України; аналіз показників регіональних підрозділів ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 41e66270-2110-4159-902e-e40699087243
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).