Адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, Київської міської прокуратури: про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності.

Не оновлений

Форма 5: Дані про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності, результати їх досудового розслідування, а також осіб, які вчинили ці кримінальні правопорушення

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ільницький Вячеслав Валентинович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 18, 2022, 10:41 (EET)
Створено Листопад 16, 2020, 15:10 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 02910019
Код КОАТУУ 8000000000
Підстава та призначення збору інформації Наказ Генеральної прокуратури України за погодженням з Держстатом України «Про затвердження звітності за формою № 5 «Звіт про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях за видами економічної діяльності» та Інструкції про порядок її складання та надання» від 23 жовтня 2012 року № 102
Ідентифікаційний номер набору даних 3f51edad-c948-41d4-8b59-c1008589a31a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).