Набір містить узагальнену інформацію про якість атмосферного повітря в населених пунктах за даними мережі спостережень гідрометеорологічних організацій. Інформація в наборі розділена на окремі ресурси, кожен з яких відповідає вказаному періоду.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Голубнича Юлія Костянтинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 24, 2021, 13:13 (EET)
Створено Серпень 20, 2020, 14:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 1655 "Про затвердження Порядку ведення державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря"
Ідентифікаційний номер набору даних 3eda331d-d4ec-4e7f-b11b-f21fe1f56239
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).