Набір містить три ресурси. Organizations - довідник комунального закладу "Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради". OrganizationalUnits - довідник підрозділів комунального закладу "Лелеківська гімназія Міської ради міста Кропивницького". Posts - довідник працівників комунального закладу "Лелеківська гімназія Міської ради міста Кропивницького".

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Остаповець Юлія Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 23, 2022, 10:55 (EEST)
Створено Серпень 9, 2019, 08:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 " Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 3e0623b7-8d8d-4aa6-a2f7-d68bcbe5dbd9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).