Набір містить Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. У ЄКП визначаються: назва заходу; орієнтовні строки проведення заходу (визначаються на вибір декада, місяць, місяці, квартал, півріччя); орієнтовна тривалість проведення заходу (днів); орієнтовне місце проведення заходу (назви країни, адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту тощо); організатори заходу; учасники заходу (організації тощо); загальна орієнтовна кількість учасників заходу, у тому числі окремо спортсменів, тренерів, суддів, інших; загальні планові витрати на організацію і проведення заходів з державного або місцевого бюджету у розрізі окремих видів спорту (з видів спорту інвалідів – з окремих нозологій).

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Меркулова Ірина Геннадіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 3, 2024, 14:30 (EET)
Створено Жовтень 8, 2020, 11:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 38649881
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства молоді та спорту України від 05.05.2015 №1341 "Про затвердження порядку складання календарних планів фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів"
Ідентифікаційний номер набору даних 3b3b368c-d514-4023-98ab-00b2aa2aea0c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).