Перейти до вмісту

Фінансовий план комунального підприємства «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами»

господарська діяльність

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чумак Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 10:26 (EEST)
Створено Травень 5, 2020, 10:21 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори дани, які підлягаютьоприлюдненню у формі відкритих даних" ( зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 3b0a8539-1fd8-4c99-bc34-1db0dd09c401
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).